Чому перевезти диван краще довірити компанії перевезення-Дніпро

* перевезення у зручний вам час
* транспортування будь-яких моделей диванів
* підготовка виробів до перевезення
* надійні та досвідчені вантажники
* висока безпека транспортування, повний захист вантажу від пошкоджень
* відповідний транспорт
* ціни-нижче нікуди
 
Диван-один з найбільш популярних предметів меблів, який використовують не тільки в квартирах, але і в котеджах, офісах, заміських будинках, кафе, ресторанах і т.д. тому з проблемою, як перевезти диван стикаються дуже багато. Якщо ви не знаєте, як її вирішити, то компанія перевезення-Дніпро буде рада Вам допомогти. Для нас перевезення диванів – важливий напрямок нашої роботи і ми готові професійно все організувати і виконати, незалежно від виду дивана і відстані.
 
Перевезти диван в зібраному і розібраному вигляді
Ми знаємо, як перевезти диван Дніпропетровськ швидко, не пошкодивши його оббивки і механізмів. Для цього у нас є професійно підготовлені вантажники і автомобілі. Транспортування дивана може здійснюватися, як в зібраному, так і в розібраному вигляді. При перевезенні зібраного дивана він обов’язково дбайливо упаковується в якісні пакувальні матеріали. Наші професійні вантажники дбайливо виносять його з будівлі, занурюють в спеціально підготовлений транспорт і доставляють до місця призначення, де також дбайливо заносять диван в приміщення. При перевезенні розібраного дивана, він попередньо розбирається нашими фахівцями на деталі, які упаковуються в якісні матеріали, а після доставки, ми також професійно здійснюємо збірку дивана, гарантуючи, що жодна деталь не буде пошкоджена, жоден гвинтик не буде втрачений.
 
Яким транспортом перевезти диван?
Щоб перевезти диван, ми використовуємо автомобіль Газель вантажна Дніпропетровськ. Він ідеально підходить не тільки для диванів, а й інших предметів меблів, які можливо зажадають транспортування при Вашому переїзді. Автомобіль спеціально обладнаний і на ньому можна перевозити дивани будь-яких моделей і розмірів. Газель забезпечує безпечну і акуратну транспортування вантажу, тому ви зможете бути впевнені, що диван буде доставлений в цілості й схоронності.

Залишайте заявку
Зв'яжемося протягом 15 хвилин, детально все розповімо, запропонуємо найвигідніші умови

  8:00 - 20:00

  067-920-21-68 · 050-237-65-48

   8:00 - 20:00

   067-920-21-68 · 050-237-65-48

    8:00 - 20:00

    067-920-21-68 · 050-237-65-48