Про компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії Perevozki-Dnepr 

Якщо Ви потребуєте послуг вантажоперевезення, необхідно доставити товар цілим та неушкодженим по м. Дніпро та Україні – звертайтеся до нас. Завдання, пов’язані з переїздом і перевезенням Вашого вантажу наша компанія візьме на себе.

Наша компанія є учасником ринку вантажних перевезень з 2006 року.

Компанія Perevozki-Dnepr добре себе зарекомендувала в організації перевезень. Ми маємо велику кількість постійних клієнти, але, водночас, як і будь-яка організація, яка бажає розвитку та диверсифікації свого бізнесу, шукаємо нових клієнтів, для встановлення взаємовигідних, партнерських відносин. Ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт залишався задоволеними послугами нашої компанії. Для наших клієнтів також передбачена програма лояльності.

Доставка будівельних матеріалів по м. Дніпро та Дніпропетровській області

Ще однією з поширених послуг компанії Perevozki-Dnepr, є доставка будматеріалів, оздоблювальних матеріалів, доставка металу, металоконструкцій, профілю тощо по місту та області.

Вивіз будівельного сміття з різних районів м. Дніпро дешево та швидко

Наша компанія вже багато років працює в сфері надання послуг з вивозу будівельного сміття в малих обсягах до 2-х т Газелями.

Рано чи пізно в кожен будинок, квартиру, офіс потребуватиме ремонту, а проведення будь-яких ремонтно-будівельних робіт тягне за собою накопичення будівельного сміття. Для Вас ми забезпечимо безперебійний режим роботи з вивезення будівельного сміття за оптимальною ціною по м. Дніпро.

Ми працюємо чітко, злагоджено та досить мобільно. Вивезення будівельних відходів здійснюємо як на етапі проведення будівельних робіт, так і по їх завершенню.

Своєчасний вивіз будівельного сміття дозволяє швидко звільнити простір, яке може бути використано для потрібних цілей.

Види послуг :

 • вивіз старих вікон, рам, дверей після демонтажу;
 • виніс сміття в мішках з поверху з завантаженням у машину;
 • вивіз будівельного сміття з квартири та земельної ділянки;
 • вивіз старих меблів та непотрібних речей з квартири.

 

Переваги компанії Perevozki-Dnepr

 • Наш сервіс включає перевезення вантажів по м. Дніпро та передмістю, Дніпропетровській області, а також по території України (за виключенням тимчасово окупованих територій та територій, де ведуться постійні бойові дії).
 • Власний автомобільний парк, який дозволяє виконати офісні переїзди, як для малого бізнесу, так і великих підприємств.
 • Доставка будівельних матеріалів, оздоблювальних матеріалів, металу, металоконструкцій, профілю, тощо по м. Дніпро та Дніпропетровській області.
 • Послуги КВАЛІФІКОВАНИХ ВАНТАЖНИКІВ.
 • Після перевезення клієнтам завжди надається повний набір документів для звітності в бухгалтерію.
 • Працюємо за готівковий та безготівковий розрахунок.
 • Надаємо експедиторські послуги.
 • Вивіз будівельного сміття.
 • Ми є прогресивною та відкритою компанією; з нами приємно працювати та завжди можна домовитися.

Чим швидше ви зробите замовлення, тим швидше зможете насолодитися радістю від завершеного переїзду або чистотою від непотрібного будівельного сміття. Виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку та зробіть замовлення.

На сайті передбачений розділ відгуків.

Перевезення меблів по м. Дніпро. Квартирні та офісні переїзди. Послуги вантажників у м. Дніпро.

Компанія Perevozki-Dnepr надає послуги перевезення вантажів малих та великих габаритів. Виконуємо перевезення вантажів на місце призначення з залізничного, авто-та аеровокзалів м. Дніпро. Допомагаємо з офісним, квартирним та дачним переїздом. Попереджаючи та виключаючи можливість появи будь-яких неприємностей, наша компанія веде суворе планування.

 • Перевезення меблів по м. Дніпро, Дніпропетровської області та Україні;
 • На будь-якому етапі переїзду надання послуг з розбирання та збирання меблів.

Дотримання плану роботи – головне завдання співробітників компанії, які підходять до своє роботи з властивим їм професіоналізмом і компетентністю.

Перевезення меблів – завдання непросте. По-перше: меблі бувають дуже важкими, по-друге – досить габаритними і по-третє – дорогими (як серцю, так і матеріально). За оптимальну ціну наша компанія професійно перевезе Ваші меблі по м. Дніпро. 16 років досвіду дозволяють надати Вам цю послугу фахово.

Вам не потрібно турбуватися за власні меблі під час перевезення; ми гарантуємо, що під час отримання послуги меблі залишаться неушкодженими. Професійні вантажники, належне пакування та спеціалізований транспорт виключають усі можливі неприємності.

Власний автомобільний парк вантажних автомобілів – бортові або які мають верхнє завантаження, бічне завантаження, як правило необхідні для перевезення, доставки будматеріалів, металу, металоконструкцій.

 

viz

Залишайте заявку
Зв'яжемося протягом 15 хвилин, детально все розповімо, запропонуємо найвигідніші умови

  8:00 - 20:00

  067-920-21-68 · 050-237-65-48

   8:00 - 20:00

   067-920-21-68 · 050-237-65-48

    8:00 - 20:00

    067-920-21-68 · 050-237-65-48