Вантажоперевезення квартири, офісу.

Офісний переїзд.

Офісний переїзд, як і квартирний, завдає чимало клопоту, і часом навіть неясно, що складніше – офісний переїзд або квартирний. Кожному, хто стикався з цим, знайомий стан, якщо не легкої паніки, то напруги – де документи, куди поклали папки з необхідними паперами, де їх шукати на новому місці?! Не менш складно, якщо перевозять не папери, а, припустимо, якесь обладнання – скажімо, фотостудію або лабораторію. Деякі предмети вимагають максимально обережного поводження, а встежити за всім під час переїзду, неможливо.

Щоб офісний переїзд по м. Дніпро не затягнувся на кілька днів і не став страшним спогадом, найпростіше звернутися до компанії, що здійснює перевезення професійно, наприклад, Perevozki-Dnepr. Ми займаємося переїздами протягом понад 10 років, і за цей час набули досвіду за самими різними ступенями складності переїздів. В офісний переїзд входять:

 • Розбирання, збирання меблів;
 • Упаковка меблів та майна;
 • Перевезення меблів;
 • Перевезення оргтехніки, у т. ч. великогабаритної
 • Розстановка меблів в офісі клієнта за планом;
 • Прибирання залишків пакувального матеріалу;
 • Маркування коробів з документами та особистими речами.

Наші вантажники кваліфіковано та оперативно підготують Ваш офіс до переїзду і зроблять за Вас всю “чорну роботу”, без чого не можливий жоден офісний переїзд. А Ви просто приїдете до нового офісу, де до цього моменту все буде готово до роботи.

Отже, якщо Вам потрібно здійснити офісний переїзд по м. Дніпро і Ви не хочете витрачати на це дорогий свій час, зателефонуйте нам. Менеджер компанії приїде до Вашого офісу та обговорить усі деталі переїзду. Виїзд співробітника необхідний і для того, щоб оцінити обсяг робіт і визначити вартість – кожен офісний переїзд розраховується індивідуально.

Виїзд менеджера нашої компанії безкоштовний – просто зателефонуйте за номерами телефонів (067) 920-21-68, (056)797-29-82 або надішліть електронною поштою в контакти заявку у вільній формі. Після цього з Вами буде працювати персональний менеджер-консультант, який організовує офісний переїзд і протягом усього часу буде з Вами на зв’язку.

Квартирний переїзд.

Квартирний переїзд з нами в радість. Фраза “Один переїзд дорівнює двом пожежам” з’явилася не на порожньому місці. Кожен знає, скільки клопоту викликає один переїзд, неважливо, квартирний переїзд це або офісний. Погодьтеся, що змінити дислокацію навіть в межах одного району – справа непроста, і якщо зібрати речі своїми силами ще легко, то знайти машину, завантажити їх і перевезти – справа більш складна. На щастя, сьогодні проблема переїзду вже не стоїть так гостро, як раніше, і навіть якщо у Вас або Ваших знайомих немає машини, переїзд здійснюється легко і швидко – завдяки тим, хто займається цим професійно. Компанія Perevozki-Dnepr допоможе Вам організувати квартирний переїзд в будь-яку точку міста. Квартирний переїзд по м. Дніпро не стане для Вас проблемою – по суті, Ви навіть не помітите, що між переселенням зі старого місця на нове щось відбулося.

Однак квартирний переїзд це не тільки перевезення предметів, власне, перевезення лише один з етапів, з яких складається квартирний переїзд. До інших частин переїзду відносяться розбирання та збирання меблів, упаковка майна і маркування коробів з документами і особистими речами, розстановка меблів в новій квартирі, прибирання пакувального матеріалу. Значний досвід організації квартирних переїздів гарантує, що наші вантажники впораються з переїздом будь-якої складності. При бажанні ми візьмемо на себе не тільки безпосередньо квартирний переїзд з місця на місце, але і всі етапи “великого шляху”. В цьому випадку в новій квартирі Вам потрібно буде лише розпакувати особисті речі, все інше зроблять наші водії і вантажники.

 • Розбирання, збирання меблів;
 • Упаковка меблів та майна;
 • Перевезення меблів;
 • Перевезення речей, оргтехніки, у т. ч. великогабаритної;
 • Розстановка меблів в квартирі Клієнта за планом;
 • Прибирання залишків пакувального матеріалу;
 • Маркування коробів з документами та особистими речами

Співробітники компанії Perevozki-Dnepr допоможуть спланувати квартирний переїзд, проконсультують з усіх питань, розрахують вартість переїзду. Просто зателефонуйте нам за номера телефонів (067) 920-21-68, (056) 797-29-82 або надішліть заявку у вільній формі електронною поштою в контакти. З Вами зв’яжеться менеджер, який з моменту замовлення стає вашим персональним консультантом.

Залишайте заявку
Зв'яжемося протягом 15 хвилин, детально все розповімо, запропонуємо найвигідніші умови

  8:00 - 20:00

  067-920-21-68 · 050-237-65-48

   8:00 - 20:00

   067-920-21-68 · 050-237-65-48

    8:00 - 20:00

    067-920-21-68 · 050-237-65-48